Tüm bankalardan Atyarışı.com'a para göndermek için IBAN bilgisini kullanarak kendinize ait Atyarışı.com üye numaranızla EFT yapabilirsiniz.

Aşağıdaki adımları takip ederek EFT ile para transferini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Banka Bilgisi: Garanti Bankası
  • IBAN: TR02 0006 2000 3820 0006 2948 51
  • Alıcı İsmi: 4 RACE TEKNOLOJİ VE YAZILIM A.Ş. yazılması gerekmektedir.
  • Açıklama alanına: Açıklama alanına dilerseniz "TC Kimlik Numaranızı ya da Atyarışı.com üye numaranızı" yazabilirsiniz.

Papara, Ininal, Paycell gibi ön ödemeli kartlar üzerinden atyarışı.com'a para transferi yapılamamaktadır.

Ücretsiz Para Yatırma

2Ücretsiz Ödeme Kanalları

2Ücretsiz Ödeme Kanalları

2Ücretsiz Ödeme Kanalları

Bankalardan bir seçim yapmanız gerekmektedir.

1Ödeme Kanalları

2İnternet ve Mobil Bankacılık Kanalları

3İnternet Bankacılığı Hizmeti Veren Bankalar

3Cep / Mobil Bankacılık Hizmeti Veren Bankalar

2FAST Kanalları

2ATM İşlemleri Kartlı/Kartsız İşlemler Kanalları

3ATM Kartlı İşlemler Hizmeti Veren Bankalar

3ATM Kartsız İşlemler Hizmeti Veren Bankalar

Ödeme kanallarından bir seçim yapmanız gerekmektedir.

1Bankalar

2Akbank Ödeme Kanalları

2Enpara.com Ödeme Kanalları

2Fibabanka Ödeme Kanalları

2QNB Finansbank Ödeme Kanalları

2Garanti BBVA Ödeme Kanalları

2İş Bankası Ödeme Kanalları

2Vakıfbank Ödeme Kanalları

2Ziraat Bankası Ödeme Kanalları

2Halkbank Ödeme Kanalları

Bankalardan bir seçim yapmanız gerekmektedir.

Sık Sorulan Sorular

  • Yasal mevzuat düzenlemeleri gereği, 01 Ocak 2014 tarihi itibariyle sadece kendi banka hesabınızı kullanarak atyarışı.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve atyarışı.com'da kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, size ait olması gerekmektedir.
  • ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, atyarışı.com hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır. 
  • Mobil ödeme, yasal mevzuat düzenlemeleri gereği para transferi olarak yapılamamaktadır.
  • Anlaşmalı bankaların internet, telefon, cep-mobil bankacılığı, ATM’lerin kartlı-kartsız işlem kanalı ile anlaşma dışı bankalarda ise EFT kanalını kullanarak para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 


  • atyarışı.com üye numaranızı kullanarak, üye hesabınıza, bankaların vadesiz mevduat hesaplarından para transferi yapmanız gerekmektedir. Bunun için sadece kendi banka hesabınızı kullanarak atyarışı.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz.
  • Anlaşmalı bankalarımızın ödeme kanallarından veya anlaşma dışı bankalardan EFT ile para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı bankaların para yatırma kanallarına ait özet bilgilere aşağıdaki tablo üzerinden erişebilirsiniz.


Kanallar ile ilgili detaylı bilgiye ilgili bankaya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İnternet / Mobil BankacılığıFASTTelefon BankacılığıATM - Kartlı İşlemATM - Kartsız İşlem
 
   
   
 
   
 
   
   
   
EFT (Diğer Bankalar)    

Size ait bir banka hesap kanalı aracılığı ile sadece kendi atyarışı.com üye hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz. Banka kanalında ve atyarışı.com'da kayıtlı Kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Size ait olmayan bir atyarışı.com üyelik hesabına para gönderimi yapamazsınız.

Kanallar ile ilgili detaylı bilgiye ilgili bankaya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İnternet / Mobil BankacılığıFASTTelefon BankacılığıATM - Kartlı İşlemATM - Kartsız İşlem
 
   
   
 
   
 
   
   
   
EFT (Diğer Bankalar)    

Önemli Bilgilendirme:EFT / Havale ile yapacağınız para transfer işlemlerinde,sadece kendi banka hesabınızı kullanarak atyarışı.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz ve EFT işlemlerinizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz. EFT / HAVALE ile yapılan para transferleri işlem dekontunuzun üzerinde yer alan kimlik numarasına ait üyeliğe aktarılacaktır. Yani üye numaranızın karşılığı olan atyarışı.com hesabınızdaki kimlik bilgisi ile dekont üzerinde işlemi gerçekleştiren kullanıcıya ait kimlik bilgilerinin uyuşması gerekmektedir.

Aşağıdaki adımları takip ederek EFT / HAVALE ile para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

- Alıcı İsmi alanına:4 RACE TEKNOLOJİ VE YAZILIM A.Ş. yazılması gerekmektedir. Yazılmaması, tutarın atyarışı.com'a ulaşmadan iade olmasına neden olabilecektir.

- Banka Bilgisi:Garanti Bankası

- IBAN alanına:TR02 0006 2000 3820 0006 2948 51

- Açıklama alanına:Açıklama alanına dilerseniz "TC Kimlik Numaranızı ya da atyarışı.com Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Bu bilgilerden birini yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

- Tutar alanına: EFT saatleri içinde dilediğiniz tutarı, EFT saatleri dışında (FAST) sistemi kullanılarak yapılacak olan para transferleri için maksimum 100.000 TL yazarak işlem yapabilirsiniz.Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.


EFT ile ödeme yapma adımlarında dikkat edilmesi gereken noktalar:

- EFT işlemleri hafta içi 17:00'ye kadar gerçekleşmektedir. Para aktarımlarınızı bu saatten önce yapınız. Aksi durumda paranız bir sonraki iş günü atyarışı.com hesabınıza aktarılacaktır.

- FASTsistemi ile mesai saatleri dışında da farklı bankalar ile 7/24 para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!

- Alıcı kısmına mutlaka 4 RACE TEKNOLOJİ VE YAZILIM A.Ş. yazın. Farklı bir isim yazılması durumunda gönderilen tutar banka hesabımıza geçmeyecektir.

- Lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz.

- Açıklama alanına dilerseniz "TC Kimlik Numaranızı ya da atyarışı.com Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Bu bilgilerden birini yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

- Bankaların EFT / FAST menüleri birbirinden farklılık gösterebilir. Minimum EFT yapılacak tutar ve işlem ücretleri bankalar tarafından belirlenmektedir.

Papara, Ininal, Paycell gibi ön ödemeli kartlar üzerinden atyarışı.com'a para transferi yapılamamaktadır.