SORUMLU OYUN

"At Yarışında Yeni Bir Seviye" anlayışıyla at yarışı bahislerinin güvenilir ve yenilikçi adresi olarak keyifli, heyecanlı ve bilgi dolu hizmetler sunarken sosyal sorumluluklarımızın da farkındayız.

Sorumlu Oyunun İlkeleri – Sorumlu Oyun Davranışları

Oyunları eğlence olarak görebilmek ve bu amaçla hareket etmek oyuncuların en büyük özelliği ve ihtiyacıdır. Fakat bir kısım oyuncu için şans oyunları bazı durumlarda sorun teşkil edebilmektedir. Bu risklere önceden dikkat çekerek oyuncularımızın olası sorunlar yaşamasının önüne geçmelerini sağlamak isteriz.

Her üye, sadece kendi adına ve TCKN'si ile uyumlu kendisine ait açmış olduğu üyelik hesabını kullanabilir. Üyenin, bir başkası adına ve hesabına açılmış olan üyelik hesabını kullanıyor olduğunun herhangi bir şekilde tespiti halinde, atyarışı.com ilgili hesap üzerinde uygun gördüğü aksiyonları alma hakkına sahiptir.

18 Yaşın Altındakiler

Çocukları ve 18 yaş altı gençleri koruma sorumluluğunun bilincindeyiz. Hiçbir koşulda 18 yaş altı bir bireyin sitemize üye olması mümkün değildir. Aynı şekilde tüm ebeveynlerin de bu sorumluluğu paylaşmasını bekliyoruz.

Eğer sitemizde 18 yaş üzeri farklı bir kullanıcının hesabını kullanan ve 18 yaşın altında bir oyuncu tanıyorsanız tıklayarak! bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorunlu Değil Sorumlu Oyuncu

Oyuncuların kontrollü ve ekonomik olanakları çerçevesinde oyun oynamalarında herhangi bir sakınca yoktur. Bazı oyuncular için oyun bağımlılığı ciddi problemlere yol açabilmektedir.

Özellikle belirtmek istiyoruz ki; bu konuya ilişkin tespitler yalnızca konusunda uzman ve eğitimli hekimler tarafından yapılabilir. Biz sadece durumunuzu ve davranışlarınızı analiz etmenize yarayan bilgiler sunmakta ve bazı hatırlatmalar yapmaktayız.

Aşağıda belirteceğimiz durumların en az birkaç tanesini yaşıyor olmanız durumunda profesyonel destek almanızı ve kendinizi şans oyunlarından uzak tutmanızı öneririz.

 • Çeşitli nedenler dolayısıyla (ailevi, kişisel, çevresel) sorunlarınızı unutmak veya kurtulmak için oyun oynuyor musunuz?
 • Heyecan hissetmek ve bu heyecanı tatmin etmek için her seferinde daha da artan tutarlarda oyun oynuyor musunuz?
 • Vaktinizin büyük bir kısmını oyun oynama için harcıyor musunuz?
 • Oyun oynamaya ara vermek veya bırakmak istediğinizde huzursuzluk yaşıyor musunuz?
 • Kaybettiğinizde, kaybedilenleri geri kazanmak için oyun oynamaya devam ediyor musunuz?
 • Oynadığınız oyun tutarları ve harcanılan zaman konusunda aile bireylerine ve/veya çevrenizdekilere yalan söylüyor musunuz?
 • Oyun oynamaya para sağlamak için sahtekarlık, dolandırıcılık, hırsızlık gibi yasadışı eylemlerde bulunuyor veya bulunmayı düşünüyor musunuz?
 • Oyun oynamak uğruna bir ilişkinizi, işinizi, eğitiminizi veya mesleğinizle ilgili bir durumu tehlikeye attınız mı?
 • Oyun oynamak için ihtiyacınız olan paranın tanıdıklarınız tarafından karşılanacağını düşünüyor musunuz?

Tavsiyeler

Sorumlu oyun keyfi için aşağıdaki davranış kurallarını uygulamanızı tavsiye ederiz.

 • Oyun oynamak hem eğlenceli hem de kazançlı olabilir fakat her seferinde kazançlı olamayabilirsiniz. Oyun oynamaktaki öncelikli amacınız para kazanmak değil eğlenmek olmalıdır.
 • Oyun oynarken dinç ve konsantre olun, moralsiz ve depresif olduğunuz anlarda oyun oynamayın.
 • Alkol veya ilaç kullandıysanız oyun oynamayın.
 • Kendinize oyun için bir limit belirleyin ve buna bağlı kalın.
 • Kaybederseniz üzülmeyeceğiniz ve bütçenizin üzerine çıkmayacak, bir başkasından borç almanıza sebep olmayacak tutarlarda oyun oynayın.
 • Sorumluluklarınız için ayırdığınız tutarları oyunlara yatırmayın.
 • Oyun oynayabilmek adına sosyal çevrenizi ihmal etmeyin. Bu konuya ilişkin çevrenizin uyarıları varsa bunlara dikkat edin.

Çok fazla oyun oynadığınızı ve ara vermek istediğinizi düşünürseniz tıklayarak! bizimle iletişime geçebilir üyeliğinizi kullanıma kapatabilir, oyun oynamaya ara verebilirsiniz.

Güvenlik Uyarıları

atyarışı.com olarak güvenliğiniz için birkaç önemli noktayı ve oyun oynamadan önce dikkat etmenizi önereceğimiz bazı konuları size hatırlatmak istiyoruz.

 • atyarışı.com adına veya atyarışı.com’dan sizi aradığını iddia eden kişilerin ikramiye kazancınız olduğunu belirtmesi ve bu kazancın hesabınıza aktarılması için sizden ödeme talep etmesi söz konusu değildir. Bu tarz isteklere itibar etmeyin.
 • atyarışı.com adına sizi arayan kişiler sizden üye ve şifre bilgilerinizi paylaşmanızı istemez.
 • atyarışı.com sayfasına https://www.atyarışı.com üzerinden ulaştığınıza emin olun. atyarışı.com’un tek adresi https://www.atyarışı.com olup farklı/benzer ad ve uzantılara sahip sitelerin bizimle bir ilgisi yoktur.
 • atyarışı.com ile bağlantılı olduğu iddiasıyla herhangi bir sosyal medya hesabından veya çeşitli platformlar üzerinden at yarışı kuponlarının satılması veya sizi bu kuponlara ortak olmaya çağırması gibi durumlarla atyarışı.com’un doğrudan ya da dolaylı olarak herhangi bir ilgisinin bulunması söz konusu değildir. Bu gibi durumlar genel olarak dolandırıcılık amaçlı davranışlardır, itibar etmeyin.
 • Sosyal medyada karşınıza çıkan bildirimlerin, reklamların atyarışı.com resmi hesaplarından paylaşıldığından emin olun.
 • Para yatırma işlemlerinizi anlaşmalı bankalarımızın şans oyunları menülerini kullanarak yaptığınızdan veya EFT işlemi ile para transferi yaparken alıcı hesap bilgilerini kontrol ettiğinizden emin olun.
 • Para yatırma işlemi yapmadan önce https://www.atyarisi.com/yardim/Para-Islemleri/122/Para-Yatirma sayfalarımızdan yardım alabileceğinizi unutmayın. İlgili sayfada yer almayan bir banka hesabına herhangi bir aktarımda bulunmayın.

Herhangi bir şüpheli durumla karşılaşmanız durumunda 0850 202 0 558 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir veya destek@atyarisi.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.