Tek Geçtiğin Ayaktan Yatmak Yok!

6’lı Ganyan Kuponunda Tek Ayaktan Yatan ve Yatan Ayaktaki Tercihi Tek At Olan Kuponlar için Kupon Bedelinin %50’si İade!

Koşulları Sağlayan 6’lı Ganyan Kuponunda Tesellin atyarışı.com’dan...

Kampanyaya Katılmayı Unutma!

Başlangıç Tarihi: 02.05.2024 - 21:30
Bitiş Tarihi: 31.07.2024 - 23:59

Kampanya Katılım Koşulları

 1. Bu kampanya, Türkiye Jokey Kulübü’nün (TJK) izni ile düzenlenmektedir.
 2. Kampanyaya; İstanbul, Ankara ve Bursa hipodromlarındaki koşulara yapılan 6’lı Ganyan Kuponları dahildir.
 3. Kampanyaya katılmak için, “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklanarak katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlanmadan yapılan kuponlar kampanyaya dahil değildir.
 4. Kampanya, 5 ayağın doğru tahmin edilmesi, herhangi bir tek at seçimi yapılan ayakta ise doğru tahmin yapılamaması nedeniyle kaybeden 6’lı Ganyan kuponlarında geçerlidir. Doğru tahminde bulunulan 5 ayakta tahmin adedi koşulu bulunmamaktadır.
 5. Tek at seçimi yapılan ayaktaki atın herhangi bir sebeple yarıştan çekilmesi durumunda ilgili kupon için iade yapılmaz.
 6. 200 TL altındaki 6’lı Ganyan kuponları kampanyaya dahil değildir. Minimum kupon bedeli 200 TL’dir.
 7. Kampanya koşullarını sağlayan kuponlar için kupon bedelinin %50’si iade edilecektir. Bir üyenin bir günde kazanabileceği (iade alabileceği) maksimum tutar toplamı 500 TL ile sınırlıdır.
 8. Kampanya katılım butonu, atyarisi.com web sitesi veya atyarisi.com mobil uygulamalarında bulunan ilgili kampanyanın detay sayfasında yer almaktadır.
 9. Kampanya kapsamında iade edilecek tutar, koşulları sağlayan ilgili kuponun oynanma gününden sonraki gün en geç saat 14:00’e kadar atyarisi.com hesabına “Çekilemez Bakiye” olarak yatırılır. Bu tutarlar bakiye detayında “Çekilemez Bakiye - Puan” alanında görüntülenir. Örneğin; Salı günü yapılan bir kupon için Çarşamba günü saat 14:00’e kadar kupon bedelinin yarısı atyarisi.com üye hesabına yatırılır.
 10. Çekilemez bakiye atyarisi.com’da kupon yaparken kullanılabilir. At yarışı kuponlarından elde edilen kazançlar ise “PARA ÇEKME” işlemiyle anında banka üye hesabına nakit olarak aktarılabilir.
 11. Çekilemez bakiyeyi kullanmak için ayrıca bir işlem yapılmasına gerek yoktur. atyarisi.com üzerinde oynanan tüm kupon harcamalarında, kupon bedeli, öncelikle çekilemez bakiye alanındaki tutardan otomatik olarak düşer.
 12. Bu kampanyaya katılım yapan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 13. Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi için 0 850 202 0 558 numaralı atyarisi.com Çağrı Merkez’inden destek alınabilir.
 14. atyarisi.com gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.