atyarışı.com'da Banka Komisyonu Yok!

Her gün ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üstü para transferinde banka komisyonu bedeli Atyarışı.com'dan hediye...

Kampanyaya Katılmayı Unutma!

Başlangıç Tarihi: 09.05.2024 - 09:00
Bitiş Tarihi: 09.08.2024 - 23:59

Kampanya Katılım Koşulları

 1. Bu kampanya, Türkiye Jokey Kulübü’nün (TJK) izni ile düzenlenmektedir.
 2. Kampanya kapsamında, her gün ilk yapılacak 250 TL ve üstü para transferinde (para yatırma) uygulanan banka komisyonu bedeli üye hesabına Çekilemez Bakiye olarak iade edilir.
 3. Kampanya, bir günde sadece ilk 250 TL ve üstü para transferi (para yatırma) işlemlerinde geçerlidir. İlk para transferi (para yatırma) işlemi sonrası aynı gün yapılan para transfer (para yatırma) işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 4. Kampanyaya katılmak için, “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklanarak katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım yapılmadan önce yapılan para transferleri (para yatırma) kampanyaya dahil değildir. Bu transferler için komisyon bedeli iade edilmez.
 5. Kampanya katılım butonu, atyarisi.com web sitesi veya atyarisi.com mobil uygulamalarında bulunan ilgili kampanyanın detay sayfasında yer almaktadır.
 6. Bu kampanyadan, ayrı ayrı günlerdeki 250 TL ve üstü yapılan her ilk para transferi (para yatırma) işlemi için kampanya bitiş tarihine kadar yararlanılabilir.
 7. Para transfer (para yatırma) işlemi 250 TL ve üstü bir tutar olmalıdır. 250 TL’nin altında gerçekleştirilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
 8. Banka komisyonları, her bankaya ve her bankanın kendi ödeme kanallarına (İnternet Bankacılığı, Mobil Uygulama Bankacılığı, ATM Kartlı/Kartsız İşlem vb) göre değişiklik gösterebilmektedir. Atyarışı.com’un iade edeceği tutar, her bankanın para transferi (para yatırma) sırasında uyguladığı komisyon tutarı kadar olacaktır.
 9. Para transferi (para yatırma) işleminde ücret uygulayan bankaların komisyon bedeli 10 TL altında ise atyarışı.com’un iade edeceği komisyon bedeli 10 TL olacaktır.
 10. Kampanya kapsamında iade edilecek tutar, para transferi (para yatırma) işlem gününden sonraki gün en geç saat 14:00’e kadar atyarisi.com hesabına “Çekilemez Bakiye” olarak yatırılır. Bu tutarlar bakiye detayında “Çekilemez Bakiye - Puan” alanında görüntülenir. Örneğin; salı günü gerçekleşen 250 TL ve üstü para transferi (para yatırma) sonrası Çarşamba günü 14:00’e kadar ilgili bankanın uyguladığı komisyon tutarı atyarisi.com üye hesabına yatırılır.
 11. Çekilemez bakiye atyarisi.com’da kupon yaparken kullanılabilir. At yarışı kuponlarından elde edilen kazançlar ise “PARA ÇEKME” işlemiyle anında banka üye hesabına nakit olarak aktarılabilir.
 12. Çekilemez bakiyeyi kullanmak için ayrıca bir işlem yapılmasına gerek yoktur. atyarisi.com üzerinde oynanan tüm kupon harcamalarında, kupon bedeli, öncelikle çekilemez bakiye alanındaki tutardan otomatik olarak düşer.
 13. Bu kampanyaya katılım yapan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 14. Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi için 0 850 202 0 558 numaralı atyarisi.com Çağrı Merkezi'nden destek alınabilir.
 15. atyarisi.com gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.