atyarışı.com Uygulaması Hangi Cihazlarda Var?

Üyelerine her zaman en iyi hizmeti sunmayı ilke edinen atyarışı.com; iOS uygulaması, çok yakında Google Play Store ve Huawei Store'a gelecek olan, şu an için APK formatında cihazlara indirilebilen Android uygulaması ile mobil cihazlardan bahis yapabilmelerini sağlayan "cihaz uyumlu web sitesi (www.atyarisi.com)" üzerinden tüm üyelerine hizmet vermektedir. .. Devamını gör

atyarışı.com Android Uygulaması Nasıl İndirilir?

atyarışı.com android uygulamamızı, telefon tarayıcınıza " www.atyarisi.com/apps/android " adresini yazarak yüklemeyi yapabilirsiniz. Uygulamayı kişisel bilgisayarlarınızda çalıştıramazsınız ancak " www.atyarisi.com/apps/android " linke tıklayarak uygulamayı bilgisayarınıza kaydedebilir ve telefonunuza aktararak da kurabilirsiniz.

atyarışı.com iOS Uygulaması Nasıl İndirilir?

At yarışı oynayabileceğiniz atyarışı.com iOS uygulamamızı, iPhone'da yer alan App Store'dan "atyarışı.com" kelimesini arayarak doğrudan telefonunuza indirebilirsiniz. atyarışı.com uygulamasını, App Store'dan iTunes üzerinden de iPhone'unuza indirebilirsiniz. Apple, iOS 12.0'ın altındaki sürümler için yeni uygulama güncellemeleri ya da yüklemelerine izin vermemektedir. Bu sebeple uygulamamız; iPhone, iPod touch ile uyumlu iOS 12.0 veya üst sürümünü gerektirmektedir.

Metni küçült